Mağazadan Teslim Al - Tıkla Gel Al (Click & Collect)


Mağazadan Teslim Al Nedir : Siparişinizi, tercih ettiğiniz Erzen Deri mağazasından teslim alabilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Siparişinizi oluştururken teslimat adresi olarak sizin için uygun bir mağazamızın adresini seçmeniz yeterlidir.


Mağazadan Teslimat Hizmet Ücreti : Mağazadan Teslimat seçeneği ile oluşturduğunuz siparişler için kargo ücreti veya ek bir ücret alınmamaktadır. 200 TL altı siparişleriniz için Müşteri Hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.


Siparişim Ne Zaman Mağazaya Ulaşır :
Sipariş ettiğiniz ürünler, mağaza stoklarında olması durumunda hemen alabilirsiniz. Aksi durumda sipariş tarihinden itibaren 5 iş günü içerisinde mağazamıza gönderilir.


Siparişimin Mağazaya Ulaştığını Nasıl Öğrenebilirim : Siparişiniz, mağazamıza ulaştığında üyelik bilgilerinizde kayıtlı olan e-posta adresinize ve cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilecektir.


Siparişimi Mağazadan Nasıl ve Hangi Saatlerde Teslim Alabilirim : Mağazalarımızda Kasa bölümünde, sipariş numaranız ve kimlik belgenizi(Nüfus Cüzdanı, Ehliyet veya Pasaport) beyan ederek sipariş ettiğiniz ürünleri İmza karşılığı teslim alabilirsiniz.
Not: Mağazadan Teslim Al - Tıkla Gel Al (Click & Collect) Şimdilik Erzurum'da bulunan Mağazalarımız için geçerlidir.
Siparişinizi haftanın 7 günü, Palandöken Kayak Merkezi mağazamızdan 10:00 - 18:00 ve Mng Avm mağazamızdan 10:00 – 22:00 saatleri arasında teslim alabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR