İADE ve DEĞİŞİM KOŞULLARI (www.erzenderi.com)


Erzen Deri ’de 14 gün içinde iade garantiniz ve değişim garantiniz bulunmaktadır. İade işlemlerinin yapılabilmesi için ürünlerin tarafımıza yeniden satılabilir bir halde en geç 10 (on) günlük süre içinde ulaşması gerekmektedir. Kullanılmış, yıpranmış, orijinal ambalajı zarar görmüş ürünlerin iade/değişim işlemleri yapılmamaktadır. Müşteri faturayı Alıcıya ibraz edemezse KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.

Not : Kişiselleştirilme (isim yazılmış veya kalıbı ile oynanmış) yapılmış ürünlerin iadesi veya değişimi mümkün değildir.
Not : İade, Değişim ve Garanti kapsamında tamir işlemleri için kargoya verdiğiniz ürünle birlikte ürün faturasının bize ulaştırılması gerekmektedir. Faturası olmayan ürünler kargo ile bize ulaşmış olsa bile işlem görmeyecektir.

 

İade Kargo Prosedürü :

İade ve Garanti Kapsamında Kargo Masrafı
Yanlış ya da hasarlı ürün iadesi ve değişimi durumunda kargo masrafı Erzen Deri tarafından karşılanacaktır.
Sebepsiz iade ya da değişim durumunda kargo masrafı müşteri tarafından karşılanmalıdır.
(Erzen Deri anlaşmalı kargolarıyla indirimli gönderim yapılabilir ücret müşteri tarafından karşılanır.)
Ürünleri iade gönderirken tarafınıza ulaşan faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.
İade işlemlerinde sırasında ürününüzü Mng Kargoya teslim ettiğinizde kargo firması tarafından sizlere takip numarası verilecektir. Lütfen kargo takip numaranızı kaybetmeyiniz.
İade Edilecek Ürününün Erzen Deri Ürün Kontrol Merkezi'ne Gönderilmesi
İade işlemlerinin sorunsuz olarak gerçekleştirilebilmesi için ürünlerin Erzen Deri ’ye ulaştırılması tamamen müşterilerin sorumluluğundadır. Farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünlerin sorumluluğu sipariş veren tarafa aittir. Ürününüzü sorunsuz bir şekilde bize ulaştırmak için aşağıdaki prosedürü takip ederek Mng Kargoya ait gönderi kodu ile ilgili adrese gönderiniz.

Not : Ürün kontrol ekibimiz tarafından kontrol edilen ve ‘red’ edilen iadeler alıcı ödemeli olarak göndericiye iade edilecektir.

 

İADE ADRESİ :
Kime :  Erzen Deri Ürün Kontrol Merkezi
Adres :  Muratpaşa Mah. Yeni Kapı Cad. No:3/202 P.K 25100 Yakutiye/ERZURUM
Kargo :                    Mng Kargo
Mng Kargo Gönderi Kodu:       233 252 634


Ücretsiz Evden Alım ; hizmetimizle iade edebilirsiniz. Bunu yapmak için Mng Kargo ücretsiz evden alım talebinde bulunabilirsiniz, size paketinizi alması için bir kurye göndereceğiz Öncelikle 0850 222 0606 numaralı telefon aramanız ve Erzen Deri gönderi kodunu (233 252 634) belirtmeniz gerekecektir. Bu aşamadan sonra kurye paketinizi almak için belirttiğiniz adresinize gelecektir. iade işleminin sorunsuz gerçekleşmesi için Ürünlerin kullanılmamış olup orijinal kutusunda ve ambalajında faturası ile birlikte iade formunu doldurarak kuryeye teslim etmenizi rica ediyoruz.

 

SİPARİŞ İPTALİ
Sipariş iptali için siparişinizi verdikten en geç 2 saat sonrasına kadar Müşteri Hizmetlerimize 0533 725 0257 ulaşıp talebinizi iletebilirsiniz. Ürün kargoya veya tarafınıza teslim edildiği takdirde iade prosedürlerini yerine getirerek iade yapabilirsiniz.

 

 

İADE ve DEĞİŞİM KOŞULLARI (Mağaza)
Erzen Deri mağazalarından alınan ürünler www.erzenderi.com aracılığı ile değiştirilemez ve/veya iade edilemez.
Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden/bozmadan ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde iade ve değişim yapabilirsiniz.
    Kampanya şartları kampanya döneminde geçerlidir.
    Faturasız ve kullanılmış ürünlerde iade/değişim kabul edilememektedir.
    İade ve değişim işlemlerinin yapılabilmesi için ürünlerin mağazaya yeniden satılabilir bir halde ulaşması gerekmektedir. Kullanılmış, yıpranmış, ürünlerin iade/değişim işlemleri yapılmamaktadır.
    Kredi kartına yapılan iadelerde, kullanılan kredi kartı ve slibi ile birlikte gelindiğinde iade yapılabilir.
    Erzen Deri Mağazadan satın aldığınız ürünlerin değişimini farklı renk ve bedenini talep ettiğiniz takdirde sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.
www.erzenderi.com  adresinden almış olduğunuz ürünler mağazalarımıza iade edilemez. Mağazalarımızdan herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.


Not : Kişiselleştirilme (isim yazılmış veya kalıbı ile oynanmış) yapılmış ürünlerin iadesi veya değişimi mümkün değildir.
Not : İade, Değişim ve Garanti kapsamında tamir işlemleri için kargoya verdiğiniz ürünle birlikte ürün faturasının bize ulaştırılması gerekmektedir. Faturası olmayan ürünler kargo ile bize ulaşmış olsa bile işlem görmeyecektir.


İade bedelim ne zaman kredi kartıma ödenir?
Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün tutarı*, iade talebiniz onaylandıktan sonra** en geç 14 iş günü (kampanya dönemleri hariç) içerisinde kredi kartınıza iade edilecektir. Bankanıza bağlı olarak, iade tutarının kredi kartınıza yansıması birkaç gün sürebilir.


Taksitli yaptığım alışverişin para iadesi nasıl yapılacak?
Kredi kartı ile taksitli olarak yapılan alışverişlerin iadesinin bankanız tarafından yine taksitli olarak yapılacağını, Erzen Deri 'nin bu duruma herhangi bir müdahalesinin bulunmadığını belirtmek isteriz. İadeden dolayı, siparişiniz nedeniyle limitinizde olan bloklanma kalkar, eski haline döner. Taksitli ödemeleriniz “-” olarak yansımaya devam eder, fakat her ay banka tarafından “+” olarak ilgili taksit tutarı da ekstrenize yansıdığı için taksit ödemesi yapmamış olursunuz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR